MAFIA
RPG – Dračí doupě.
Menu

Carter Favero 7.4.2017

Nikdy nejsi sám, máš-li u sebe zbraň.“

>  věk 36 let

>  Ital, narozen na Sardinii

>  nikdy nemluvil o své rodině ani o životě před Velkou Válkou, pouze že v Americe žil ještě před ní a zúčastnil se jí jako dobrovolník, bojoval na západní frontě už od roku 1915 a celou jí přežil. K mafii se dostal přes pašování zbraní, respektive jako odborník na jejich kvalitu.

>  po svém návratu se změnil. Z veselého extrovertního muže se stal poměrně tichý a občas nevypočitatelný muž. Pokud se opije tak upadá do silné apatie a pokud je v takovém stavu konfrontován s nějakou nečekanou situací tak je velmi nerozhodný a nejistý.

>  vždy u sebe nosí minimálně svou osobní pistoli kterou si přinesl z války. Kromě toho je ale většinou vyzbrojen minimálně ještě jednou střelnou zbraní.

>  ke svým zbraním má velmi silný osobní vztah. Občas je možno ho vidět jak pouze sedí a sleduje své zbraně. Jako kdyby svět okolo ani neexistoval.

>  štítí se lidského kontaktu

>  nemá žádnou rodinu ani známost. Bydlí sám v malém bytě. Veškeré peníze utrácí za zbraně.

>  Donu Giorgetti je oddaný kvůli dobrému zacházení a možnosti neomezeně se věnovat své zbrojní vášni, která více než konkuruje té vlastní Gregory Finniganovi.

Flashback:   Koncert

 

ZBRANĚ:
Perla (růžová) – žena, katastrofální kurva, lascivní a bezbožná, chlapy miluje, ženy nenávidí.
– Revolver s perleťovou rukojetí ráže: .455 Webley

Obrázek

Thomas (modrá) – malý kluk, nesmělý a bojácný, nesnáší násilí a vždy si vyčítá když někomu ublíží
– puška Springfield M1903

Obrázek

Dustin (červená)mladý muž, násilnický umělec, zbožňuje umění a hlavně obrazy, krvavé skvrny (zvlášť ty které způsobí sám) považuje za malby života
– brokovnice, Remington 10

Obrázek

Kapitán (zelená) – Carterova osobní zbraň, má největší slovo nad ostatními hlasy, většinou vede on, představuje nejstabilnější osobnost Cartera, je klidný a chladný a jako jediný ve svých činech bere ohledy i na dobro samotného Cartera
– Beretta 1915

Obrázek

Profesor (olivová) – Starší muž, velmi inteligentní a sečtělý, ostatní zbraně považuje za méněcenné a hloupé, velmi rád se povyšuje a dává všem rady a kritizuje je, velmi schopný při plánování a přípravě, během boje ovšem panikaří a zmatkuje, druhá nejsilnější povaha po Kapitánovi.
– Colt M1911

Obrázek

Kategorie: NEPOSTRADATELNÍ
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat