MAFIA
RPG – Dračí doupě.
Menu

Bar u Betty 1.11.2016

Bar rodiny Vallentino:

Betty vede bar od roku 1908, kdy byl slavnostně otevřen jako centrum společenských akcí a plesů, je sice pravdou, že od té doby se jeho zaměření na klientelu poměrně změnilo, nicméně luxusní vzezření si udržuje stále.

Velké dveře, které vás uvítají v baru, jsou z pevného dubového dřeva, malý vestibul osvícen jen lampičkami na stěnách a lítací dveře, které vás už zavedou do baru. V pravém salonku je klavír a čtyři boxy na sezení, na stěnách obrazy povětšinou s nádechem erotiky a v každém boxu je na stolku malá lampička, která tomu dává příjemné intimní světlo. Přímo proti vám je bar z červeného třešňového dřeva dlouhý alespoň tři metry, který lemují polstrované barové židličky s malými opěrátky. Za ním vlevo je spousta flašek s alkoholem a vpravo jsou různé skleničky a šálky na kávu. Když kouknete doleva, uvidíte větší salonek s malým pódiem, tři stolky s koženými křesly na jedné i na druhé straně a uprostřed je místo na tanec. Vedle baru jsou schody do druhého patra, kde jsou privátní pokoje.

V baru se hraje především hudba zvaná: Ragtime – je to osobitý a specifický způsob klavírní hry, který je považován za poslední mezistupeň mezi tradiční černošskou lidovou hudbou a jazzem. Nejznámějším tvůrcem je Scott Joplin a třeba i Jelly Roll Morton.

První patro + balkón:

Jeviště v přízemí:

Výsledek obrázku pro stage 1920´s

Druhé patro pouze pro pány:

Výsledek obrázku pro stage 1920´s

Kategorie: Místa
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat