MAFIA
RPG – Dračí doupě.
Menu

NPC 25.10.2016

… rodina a zaměstnanci

Gregory Finnigan

>  věk 30 let

>  pravá ruka Gina Giorgetti, přítel Salvatora Giorgetti

>  mladík se šlechtickými kořeny 

 bydlí v zahradním domku u vily Santa Maria

>  jeho povaha je komplikovaná. Téměř nemluví, k Donu Giorgetti chová loajalitu, pokud řekne „Skoč!“, Gregory nezaváhá. Jeho minulost nikdo nezná a on je rozhodně proto, aby se jeho minulost nevydrala napovrch. Byl drogově závislý, alkoholik a pobuda. S novým jménem, které dostal, skoncoval se vším.

 umí střílet ze všeho. Chladné zbraně ovládá stejně obratně.

>  je to sadista, tedy nepotřebuje to k sexuálnímu uspokojení, ale rozhodně se nebrání, když má někomu rozdrtit palicí hlavu

 zábavou jsou pro něj knihy.  Bohužel tento muž má příliš kostlivců ve skříni a tak není úplně jednoduché říci co dělá když je sám, protože si dává skutečný pozor, aby nikdo neviděl kam jde. 

>  vše co o tomhle muži kdo ví je, že ho vytáhl Gino z nějakého baru, kde boxoval. Za dobu co je u rodiny Giorgetti se ukázalo, že je to vynikající zabiják, svědomitý a spolehlivý člověk pro cokoli.

 ukázalo se, že kombinace Salvatore a Gregory funguje velice dobře.

>  zbraň: Smith & Wesson 44 Double ActionPattern 1914 EnfieldMosin – Nagant 1891

Flashbacky:   Jedna kulka za pohádkové jmění  /  Nevyřčené vyznání /  Jméno si musíš vybojovat  / Psí legendy  /  Zemřel jsem 19.3.1917

 

Rodina Dalesy:

Luigi Dalesy

>  věk 55 let

>  moudrý, skvělý otec a výborný přítel

>  žije se svou rodinou na malém statku. Jeho hoši byli vždy vychováváni k těžké práci, nemuseli, ale Luigi to považoval za dobrou průpravu do života, aby z nich vyrostli plnohodnotní členové společnosti a chlapi jak má být.

>  Luigi není příliš dobrý střelec a je si toho vědom, proto se za každé situace snaží volit slova před kulkou.

> je spoluzakladatel Ginova impéria. Pomohl mu, když se Gino do USA přistěhoval a nikdo ho tu neznal. Luigi se příliš neangažuje. Stará se o svou nemocnou ženu Silvii, která mu dala pět synů:

Flashback:   Anton, Giovanni, Marco, Guiseppe, Andrea

>  Luigiho synové mají smysl pro loajalitu a čest, ale mladí a temperament jim často podrazí nohy

>  je katolík a tedy zapřísáhlý abstinent, proslýchá se, že nepije od narození syna Andrei a prý je to proto, že jeho syn přežil porod kde na svět přišla miminka dvě zatímco druhé zemřelo. Byla to dívka.

Flashback:   Don Gino Giorgetti a opravdový přítel

Šéfové jednotlivých okresů:

Anton Dalesy

Šéf třetího okresu.

>  věk 40 let

>  inteligentní muž se smyslem pro rodinu, našel si italskou ženu má s ní italské děti a společně tvoří krásnou italskou rodinu v domku, který postavil.

>   on i jeho bratr Guiseppe jsou trochu horké hlavy.

>   ke svým bratrům se chová velice otcovsky a to hlavně proto, že když se stal nějaký průšvih, šlo to především na jeho hlavu.

>   pracuje pro rodinu Giorgetti již velice dlouho a připravuje na tuto práci i svého syna.

>  Anton má dvě děti. Nejstarší je syn Mario (8 let)

Giovanni Dalesy

Šéf pátého okresu.

>  věk 38 let

>  chladná hlava, kterou nerozhodí snad vůbec nic, ale také se neustále tváří jako by nenáviděl celý svět. Je to velký morous.

>  jeho žena je také Italka, a i přesto, že mají k sobě velice chladný vztah, mají spolu 5 dětí

>  svou práci bere velice zodpovědně a loajalita vůči otci nebo Donu Giorgetti je 100%

>  střelec je dobrý, ale je to především obchodník, nerad zabíjí lidi, protože oni jsou přeci hybná síla podniku a v lidech jsou prachy

Marco Dalesy

Šéf prvního okresu. 

>  věk 33 let

>  jediný ze synů, který se oženil s Američankou. Otec to zprvu velice špatně nesl, ale dívka se skutečně snaží a chodí na lekce italštiny k nim domů za Luigiho ženou Silvií.

>  pravá ruka Guiseppa, ale je silnější a statečnější než on

>  je pro každou špatnost

>  má 3 děti

 

Kostlivec ve skříni:

Fillipo Raimondo Orsini d’Aragona

>  věk 59 let

>  bydlí na Sicílii rodina Orsini ovšem má sídlo v Neapoli

>  starší nevlastní bratr Marie Sáry, první ženy Gina Giorgetti

>  šlechtic s přeházenými drátky, svou sestru miloval jako muž, nikoli jako bratr, několikrát se jí vyslovil a ve chvíli kdy to vypadalo, že kývne, přišel Gino, do kterého se jeho sestra okamžitě zamilovala

>  je posedlý Marií Sárou, za jejího života se od ní nehnul téměř na metr, po smrti o ní stále mluví v přítomném čase

>  jeho rodina je velice mocná a vlivná, jeho jméno znamená hodně i za mořem

Flashback:   Trn v oku

Muži pracující pro rodinu Giorgetti:

Vito Santiago

>  věk 35 let (narozen 16.8.1884)

>  bydlí poblíž restaurace Bellissima, žije sám

>  je mladším bratrem Lorety Santiago-Vallentino, má nevlastního bratra Ricca Santiaga

>  zamilovaný do Giny Giorgetti. Jejich vztah je ale pro všechny záhadou. Zpočátku byl nepříčetný, že musí pracovat se ženou, později se jeho jízlivé poznámky staly škádlením a to přerostlo v lásku.

>  Ital s velkým smyslem pro humor. Chytrý, odvážný a výborný střelec.

>  je hodně sečtělý

>  v armádě mimo jiné fungoval i jako medik

> sloužil jako voják ve Francii na východní frontě. Z války si odnesl průstřel ramene a musel se kvůli tomuto zranění přeučit z pravé ruky na levou.

> miluje svou vlast a nenávidí Němce

Flashbacky:   Vtipem proti smrti  /  Granát s pojistkou  /  Dárek k narozeninám

Cleto Righi

>  věk 26 let

>  Ital, narodil se a vyrůstal v Itálii

>  schopný, inteligentní, velmi loajální, jediný střet býval v jeho iluzích o morálce a korupci, ale zdá se, že to už bylo mafiánskou prací uhašeno

>  k mafii se dostal kvůli problémům s penězi během studií. Trvalé místo získal, když byl policií odhalen. Mafie zasáhla proti jeho zatčení a  odeslala ho do Ameriky, Donu Giorgetti k ruce.

>  milovník zvířat a cvičitel hlídacích psů rodiny Giorgetti

>  organizační šéf domácí ochranky

Calvin Davis

 

>   věk 37 let

 Američan, rodák z New Orleans

>  má těhotnou ženu a dvě děti

>  poněkud amorální, byť rodinný typ, s nezaměnitelně americkou podnikavostí. Pokud má zisk, je ochotný pro rodinu Giorgetti udělat téměř cokoliv, to však může být i jeho slabinou, byť je loajální, nedá se vyloučit jeho ochota přijmout úplatek

>  jeden z prvních neitalských partnerů Dona Gina Giorgetti, přidal se k němu zpočátku kvůli penězům, později kvůli spolupráci proti zákonu a policii. Narozdíl od ostatních obchodních a pracovních partnerů je ochotný trvale pracovat pro rodinu Giorgetti, podobně jako rodina Dalesy.

>  velmi významný zisk mafie, Calvina jsou mnozí Američané ochotnější poslouchat než Italy

> zastává funkci partnera a rádce a má k ruce několik svých vlastních mužů, nemá však ani zdaleka tak velký vliv nebo moc jako Luigi Dalesy, nebo samotný Don Gino Giorgetti. K oběma mužům vzhlíží kvůli jejich rodinným hodnotám a je velmi ochotný pro ně pracovat. Není tak oddaný jako někteří Italové, chová však k Donovi Giorgetti velmi vřelé a dlouho trvající přátelství.

James Favalli

>  věk 30 let

>  Ital, narozen v New Orleans

>  vystudoval právo a velmi rychle zjistil, že skutečné právo drží v rukou Don Giorgetti a jeho rodina, ale velmi rychle se tomu přizpůsobil a brzy se stal členem ochranky

>  Rodině je velmi loajální, ale je právnicky nepříjemný a podezřívavý, za vším očekává podvod

>  nezapomněl vše, co získal ve svých studiích, což může být pro rodinu velmi účinnou zbraní a právo udělalo z Jamese muže, který chápe že důležitější než pravda je schopnost pravdu dokázat

Jim Danzi

>  věk 29 let

>  Ital, sice narozený v Itálii, ale v útlém věku emigroval

>  má sotva zanedbatelný italský přízvuk

>  Rodina Danzi v jižní Itálii pracovala pro Rodinu Giorgetti, Jim odešel s otcem a dvěma bratry do Ameriky po smrti jejich matky na tuberkulózu. V New Orleans byli vychováni pomocí peněz mafie a téměř jen pro ni. Oba Jimovi bratři brzy padli ve službách Dona Giorgetti, ovšem to nezastavilo otce Jima, aby z nich neudělal hrdiny a nesnažil se donutit svého syna ke stejným úspěchům. 

>  vlivem velmi autoritativního způsobu výchovy nezískal příliš vysoké sebevědomí, kvůli čemuž je přesvědčený, že téměř cokoliv je útok na jeho suverenitu.

>  Rodině je za hrob oddaný, udělá pro členy rodiny cokoliv, ba je má mnohdy raději než členy rodiny vlastní. Dovede se však rozčílit, a navíc není schopen dobře velet, ke svěřeným mužům se chová povýšeně a neustále se snaží dokazovat svou moc.

Niccolo Lavazza

>  věk 23 let

>  Ital, narozen v New Orleans

>  vychován Rodinou, matka pracuje v restauraci Dona Giorgetti, otec zemřel v jeho službách

>  velmi spolehlivý a efektivní, vynikající střelec nejen s ručními zbraněmi ale i s puškou

>  ambiciózní, klidný, přirozeně inteligentní, na Itala velmi chladný, vychován k loajalitě k rodině, ovšem s jeho ambicemi by mohl být problém, mohl by skrytě rodině zazlívat smrt svého otce. Nezdá se však, že by plánoval zradit Rodinu, kterou považuje za svou vlastní.

Matteo Peretti

 

>   věk 24 let

>  narozen v severní Itálii, ve Válce byl vyznamenaným ostřelovačem, po ní chtěl zapomenout na její hrůzy, což vedlo k emigraci a k jeho rozmařilému životu

>  nikdy neměl příliš mnoho společného s mafií, ale vyhledal jí kvůli svému nákladnému životnímu stylu

>  mafii sice bere spíš jako zdroj prostředků, ale zároveň přijímá Dona Giorgetti jako dobrého a čestného šéfa

>  vynikající střelec, nejspíš by se ale nevrhl do cesty kulky letící na Dona Giorgetti. Velmi ochotně by ale zastřelil jakéhokoliv útočníka a to bez zaváhání

>  vlivem svých úspěchů se stal poněkud sebestředným, navíc utrácí peníze za oblečení a drahé milenky, zatím se vyhnul všem drogám a těžkým závislostem i dluhům. Don Giorgetti se snaží dohlížet na to, aby ničemu nepropadl.

Alfonso Giovanni „Farlane“

>  věk 31 let

>  otec imigrant z Itálie, matka Italka z New Orleans (její matka byla černoška, služebná Itala, jejího otce)

>  měl vazby na Sonnyho Pedersoli, navzdory tomu, že je běloch, kvůli čemuž na něj mnozí Italové pohlíží spatra

>  pracuje pro Dona Gina Giorgetti, v rámce spolupráce mezi ním a Sonnym Pedersolim. Don Gino tak odsunul muže s pochybným původem a získal vlastní spojku na černochy. Sonny Pedersoli by možná více váhal, kdyby nebylo Alfonsova příjemného charakteru a schopnosti urovnat hádky.

>  dostalo se mu přezdívky „Farlane“, což je příjmení po jeho babičce

>  černou komunitu má Alfonso vlastně raději, než samotné Italy

 

Rodinný lékař:

Mudr. Gérald Bazzoli

>  věk 56 let

>  Ital, narozen v Marseille ve Francii.

>  vážný muž, který nachází potěšení pouze ve svém řemesle, nikdy se neptá na původ zranění. Občas se zachová výstředně nebo znepokojivě, obzvlášť v některých svých morbidních poznámkách. Navzdory tomu je efektivní a dovede zachránit mnohé.

>   vyšetřován kvůli mizícím pacientům, žádné obvinění nebylo dokázáno ale ihned po skončení vyšetřování emigroval do Ameriky. Využil svého italského (savojského) původu aby získal ochranu Dona Giorgetti, výměnou za své služby.

>  velice schopný, bylo zde podezření, zda neprováděl ilegální pokusy na svých pacientech v Evropě. To už je ale dávná minulost.

>  má dobré vztahy s Rodinou, jedná se o ,,rodinného lékaře“, Don Giorgetti mu plně důvěřuje a on ho nikdy za svá léta služby nezklamal

>  není jediným pracujícím lékařem pro rodinu Giorgetti, ale je tím nejschopnějším

 

Další:

Tetička Margaret

>  věk 58 let

>  spojitost s rodinou Giorgetti odhadována na základě příjmení. Nikdo se ještě neodvážil zeptat na detaily

>  pochovala nejméně tři manžely. Alespoň dva z nich byli v té chvíli prokazatelně mrtví

>  je obdarována pronikavě dloubavou inteligencí

>  mezi její záliby patří tyranizování Italského národa

>  jediná žena, která dovede znervóznit Dona Giorgetti i Luigiho Dalesy. Během čajového dýchánku.

>  odletěla do Austrálie na radu Dona Giorgetii za pomocí zlevněných kupónů a pronikavých pohledů věnovaných letištnímu personálu a posádce letadla. Odjela za účelem „hledání lepšího klimatu a příjemné fauny a flory“

>  odepřela bonbony dětem Dona Giorgetti. Ani jediné (včetně Giny a Salvatora) se neodvážilo začít brečet. A to při několika příležitostech.

>  Maria patřila mezi její oblíbence. Jednou jí byl nabídnut kousek dortu (bonbony neodepřeny, avšak nenabídnuty)

 

Psi rodiny Giorgetti:

>  plemeno: Italské Cane Corso

>  povaha:  Velmi dobří hlídači, neútočí, pokud nemají důvod, a nikdy ne první. Jsou velmi odvážní a v případě ohrožení psovoda, rodiny nebo majetku umí tvrdě zakročit. Cizí ignorují, nebo se k nim chovají odtažitě, ale beze známky agresivity

>  cvičí je Cleto. Poslouchají pouze na italské povely.

>  Ambris: Je alfa, vůdce smečky. Všude musí chodit první. Je otcem Nardiho a Sanctise a oblíbencem Marty.

>  Sanctis: Oblíbenec Giny a Marie, naučily ho několik kousků, například válet sudy. Je veselý, hravý, přátelský a poslušný.

Kategorie: NPC
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat